Hakkımızda

ANTALYA masmavi denizin yemyeşil çam ormanlarıyla buluştuğu geçmiş tarihin antik yerleşim yerlerini barındıran eşsiz koylara sahip dünya'daki nadir yerlerdendir.KARADADAN GEZİLERDE bu essiz koyların bir çoğunu TOROS dağlarının dik yamaçları sebebiyle görme imkanı bulunmamaktadır.

Başta ANTALYA merkez olmak üzere KEMER,PHASELİS,OLYMPOS,ÇIRALIKOYU,YANARTAŞ,ÜÇ ADALAR,ADRASAN KOYU,CENEVİZ KOYU,SULU ADA gibi daha bir çok irili ufaklı koylar ve mağaralar bulunmaktadır.Bu koyların en büyük özelliği antik kent kalıntılarını içinde barındırıyor olmasıdır.

ANTALYA tatilinizde bu eşsiz koylara denizden ulaşarak görmemeniz büyük talihsizlik olur.

Video Turu

Yatımız Hakkında

ÖZEL yat gezinizde bu eşsiz antik kent kalıntılarıyla bütünleşmiş irili ufaklı mağara ve el değmemiş koyları gezip görme imkanı bulacağınız gibi,bu koylarda YÜZME,DİNLENME,BALIK AVLAMA VE SU SPORLARI yapma imkanınız olacaktır.

YATLARIMIZ size özel kiralanmaktadır.Bunyemizde 1 adet 14 mt,1 adet 17 mt,1 adet 20 mt ve 1 adette 24 mt olan lux motoryatlarımız mevcuttur.

TÜM YATLARIMIZ 10 kişinin rahatca güneşlenebileceği ön güverte üstü alanı,üst kaptan köşkünde(flybridge) 10 kişinin seyahat edebileceği açık yüksek alan,10 kişinin yemek yiyip istirahat edebileceği kıç bölümü,merdivenli deniz platformu,wc,duş,mutfak,master kabin,açık mangal,2 adet kano ve motor bot faydalanabileceğiniz donanımlara sahiptir.

Yatlarımızın tümü resmi kapasitesi 12 kişi olup 1 KAPTAN 1 SİZE HİZMET EDECEK PERSONEL ve 10 yolcu kapasitelidir.

LADON YACHTİNG olarak ilkemiz ,bu tatilinizde tecrübeli personelimizle sizlere en iyi şekilde ve bambaşka bir deniz serüveni yaşatmak ve eylenmeniz için elimizden geleni yapmaktır.

ŞİMDİDEN SİZLERE BOL EYLENCELER DİLERİZ.