3 Adalar Deniz Turu

Antalya'ya denizden yaklaşık 23mil mesafede olan Kemer - Tekirova'nın 2mil açığında bulunan aslında mart-mağara-piknik ve küçükada olarak adlandırılan dört ada vardır. Küçükada piknik adası'nın arkasında kaldığı ve karadan görülmediği için üç adalar ismi ile anılır.

Bu gezimiz adanın içine sığınmış bir koyda pırıl pırıl deniz ve sualtı güzelliklerinin tadının çıkartabilirsiniz...

Adrasan Deniz Gezisi

Antalya'ya karadan yaklaşık 94 km denizden 31 mil mesafede etrafı dağlar ve ormanlarla kaplı 2km lik muhteşem plajı olan bir koydur. Adrasan koyu açık deniz ve rüzgarlara karşı korunaklı doğal bir liman olduğundan mavi yolculuk teknelerinin ve balıkçıların popüler uğrak yeridir.

2 km sahil boyunca kafeler,restoranlar,beach parklar ve gezi yolları ile 24 saat cıvıl cıvıl bir tatil beldesidir...

Antalya - Attalos - Merkez Deniz Gezisi

Eski adı " Attalos yurdu " anlamına gelen Antalya 2. Attalos tarafından kurulmuştur. Bergama krallığının sona ermesi ile MÖ 133 bir süre bağımsız kalan kent daha sonra korsanların eline geçmiştir. MÖ 77 de komutan servili usısaurius tarafından roma topraklarına katmıştır.

Modern şehir antik kentin üzerine kurulduğu için günümüze antik kent kalıntılarından çok azı kalmıştır...

Ceneviz Koyu Gezisi

Antalya'ya yaklaşık karadan 103 km denizden ise 33 mil mesafe de görüpte ayrılamayacağınız muhteşem koylardandır. Karadan bağlantısı bulunmayan sadece deniz yoluyla ulaşılan geceleri kapkaranlık ortamda yıldız manzarası izleme imkanı olan harika bir deniz ve doğaya sahip bir koydur.

Bu Gezimizde isterseniz CENEVİZ KOYU'nun hemen yanı başında bulunan birbirinden güzel SAZAK KOYU ve KORSAN KOYU'nu da gezebilirsiniz.

Cıraklı Koyu ( Olympos-Çıralı-Yanartaş ) Deniz Gezisi

Antalya'ya karadan yaklaşık olarak 75 km denizden ise 26 mil mesafe de doğal taihi ile tertemiz denizin buluştuğu dünyanın en önde gelen el değmemiş bakir koylarıdır. Çıralı koyu 3.5 km uzunluğunda olup bir başında Akçay deresinin her iki tarafında kurulmuş ve kuruluşu Helenistik döneme denk gelen Olympos ligya bölgesinin en önemli kentlerinden olup ve korsan saldırıları sebebi ile fakirleşen kent Roma döneminde kurtarılarak toparlanmıştır...

Kemer Ayışığı Koyu Deniz Gezisi

Antalya'ya karadan yaşlaşık 44km denizden 14mil mesafede olan kemer-merkez'de bulunan ayışığı koyu kemer'in bir dünya cenneti olarak anılmasında çok büyük bir katkıya sahiptir. Ayışığı koyu ile içiçe olan yörük parkı ziyaretçilerine sunduğu doğal yaşam alanları ile kültürümüzü yansıtmaktadır.

Şimdiden bu eşsiz deniz turunun tadını çıkartmanız dileğiyle...

Phaselis ( Fasilis ) Deniz Gezisi

Antalya'ya karadan yalaşık 60km denizden ise 19 mil mesafede kemek-tekirova köyü yakınında bulunan eski bir ligya antik kenti olan Phaselis doğal güzellikleri, taihi antik yapıları, muhteşem palaj ve denizi ile kemer-tekirova da mutlaka görülüp gezilmesi gereken önemli tatil yeredir.

Kent MÖ 42.yılında Brütüs tarafından Roma'ya bağlanmış ve Bizans döneminde piskoposluk merkezi olmuştur...

Sulu Ada Deniz Gezisi

Antalya'ya yaklaşık denizden 36 mil mesafe de olan karadan bağlantısı olmayan SULUADA Akdeniz de hiçbir yerde göremeyeceğiniz bakir ve sakin bir adadır. ADRASAN ve GELİDONYA BURNU arasından kıyıdan yaklaşık 1 mil açıkta küçük bir adadır.

Eşsiz doğa ve deniz güzelliğini görmek için tatilinize SULUADA'yı ziyareti mutlaka dahil ediniz....